ukraineson: (Default)
[personal profile] ukraineson
Тільки-но повернувся з чергового двотижневого туру частиною Європи і УкраїниВзяли з товаришем звичайний автобусний тур на кілька днів, до якого входило відвідання угорських Дьйора, Будапешта, словацької Братислави і австрійського Відня. Тур був невеликим, тому ми вирішили додати трохи України на зворотньому шляху. Якраз при в'їзді до України до нас мав приїхати ще один приятель.

1. Отже як завжди тур почався зі Львова. Так співпало, що в тому ж потязі їхала моя колишня співробітниця із чоловіком, тому моє відвідання Львова перетворилося у показ міста туристам:)


2. Далі переїзд до Дьйора і гуляння затишним містом


3. Потім Братислава, яка дуже сподобалася і не має нічого спільного із фільмом Євротур:)


4. Потім просто шикарний, вишуканий і дорогезний Відень. Мабуть, найкраще місто, яке я бачив


5. Далі нас чекав Будапешт. Теж шикарний і помпезний. Їхній парламент - це щось неймовірне


6. Далі переїзд до України, а саме до Стрия, звідки ми мали вирушити до Самбора і там вже зустрітися із нашим товаришем.
Стрий виявився доволі непоганим.


7. Далі пару годин електричкою, і ми в Самборі. Теж цікавому містечку


8. Далі найцікавіше. Нам в турі дали мультик на півроку. Відповідно ми могли залишитись в Європі і покатити кудись, наприклад, в Барселону чи то Рим. Але нас чекав друг, і ми не хотіли його полишати самого. Тому ми мали моральне право вмовити його поблукати самому по Самборі один день, а ми тим часом скатали до польського Перемишля, який є  етнічною українською територією


9. Повернувшись із Перемишля, ми поїхали до Скелівки, де я побачив останній сьомий пам'ятник Швейку в Україні. До речі, в Перемишлі я "зловив" ще одного:)


10. Далі чималий переїзд по просто жахливих дорогах Львівщині (дорога від Борислава до Східниці - це просто жах) і ми у Східниці, де винаймаємо віллу.


11. Наступний день ми боремося із дощем, топаємо свої кеме, щоб дістатися Тустані


12. Яка виявляється просто фантастичним місцем


13. Далі Рогатин, місто, де народилася Роксолана. Фанатам турецьких серіалів присвячується...:)


14. Далі крокуємо Галичем - одним із найстаріших міст України і містом, яке дало назву цілому регіону України - Галичині


15. Далі Івано-Франківськ


16. Надвечір приїжджаємо до Коломиї, де селимося по каучсьорфінгу. Хостесою була жіночка 60-ти років, яка ходить в гори і веде активний спосіб життя. Окрім нас вона ще прийняла француза Люка з Славути, який 7 років мешкає в Україні. Він приблизно її віку, із яким на наступний день пішла в Карпати. Словом, цікава була вписка


17. Після Коломиї наша компанія розлучається. Нікіта йде самостійно підкорювати Говерлу, а ми з Масею їдемо до Чорткова.
Їхали автостопом, по дорозі робимо зупинку, щоб покупатися в Дністрі.


18. Під Чортковом є село Біле, в якому ми вписалися у каучсьорфера і мешкали у старому двухсотлітньому мазаному будинку. Це просто фантастика. Сам каучсьорфер крутий хлопець, який об'їздив ледь не усю Латинську Америку на велику.


19. А сам Чортків виявився дуже класним попри дощ, який майже не закінчувався цілий день. Взагалі на заході лічені дні не було дощів.


20. Після Чорткова поїхали до Тернополя, щоб звідти поїхати додому. Найкращим варіантом нам здався потяг до Дніпра, а звідти стопом чи електричками до Харкова. До відправлення потяга було кілька годин, щоб прогулятися Тернополем.


Вранці приїхали до Дніпра, звідти я  поїхав електричками до Харкова, Мася автобусом до Полтави.
Отако пройшло мої два тижні у серпні

Page generated Sep. 22nd, 2017 01:01 am
Powered by Dreamwidth Studios